Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Monitoring zarejestrował, policjanci zatrzymali

Data publikacji 30.08.2016

Dzięki czujności operatora monitoringu miejskiego patrolowcy zatrzymali mężczyznę, który posiadał narkotyki. Pracownik obsługujący kamerę zauważył jak siedzący na ławce młodzi ludzie prawdopodobnie palą marihuanę, a potem jeden z nich ukrywa zawiniątko. 19-letni Dominik Z. usłyszał zarzut posiadania środków odurzających.

Operator kamery monitoringu miejskiego dostrzegł na jednym z ekranów dwóch młodych mężczyzn siedzących na ławce, z których jeden najprawdopodobniej palił z fifki marihuanę. Natychmiast powiadomił oficera dyżurnego, który z kolei skierował na miejsce patrol.

Mężczyźni, widząc przejeżdżający radiowóz, postanowili ukryć swój towar. Wszystko jednak przez cały czas obserwował pracownik monitoringu. I to on wskazał funkcjonariuszom, gdzie nieopodal ławki, w trawie zostało ukryte zawiniątko z suszem. Substancja została zabezpieczona. W trakcie dalszych czynności okazało się, że 0,7 grama suszu należało do jednego z młodych ludzi. 19-letni Dominik Z. trafił do policyjnej celi.

W wydziale do walki z przestępczością samochodową i narkotykową śledczy zgromadzili materiał dowodowy i przedstawili zatrzymanemu zarzut posiadania środków odurzających.  

ea/jw

Powrót na górę strony