Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wykorzystuje niewuwagę kierowców i okrada samochody

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży saszetki oraz dwóch plecaków z ponad 7000 złotych. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek prawdopodobnego sprawcy tego przestępstwa. Każdy, kto rozpoznaje tego mężczyznę proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu w siedzibie jednostki przy ulicy Dzielnej 12.

Nieznany sprawca wykorzystując niewuwagę kierowców dokonuje kradzieży wartościowych przedmiotów z otwartych samochodów. Do tej pory mężczyzna ukradł dwa plecaki w których było w sumie ponad 7000 złotych oraz saszetkę.

Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek prawdopodobnego sprawcy tego przestępstwa.  Każdy, kto rozpoznaje tego mężczyznę proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu w siedzibie jednostki przy ulicy Dzielnej 12.  

Informacje można przekazać dzwoniąc na numer 22/ 60 383 92,  22/ 60 361 55 albo w formie elektronicznej pisząc na adres: krp1warszawa@policja.waw.pl

Powrót na górę strony