Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podsumowanie ostatniego wakacyjnego weekendu

Data publikacji 29.08.2016

Od piątku do niedzieli na stołecznych drogach doszło do 15 wypadków, w którym zginęła 1 osoba, a 18 zostało rannych. Policja zatrzymała także 36 nietrzeźwych kierujących. Natomiast na terenie garnizonu warszawskiego odnotowano 6 wypadków, w tym 5 osób zostało rannych i 3 nie żyją.

Podczas ostatniego wakacyjnego weekendu na drogach wjazdowych do stolicy było więcej patroli drogówki. Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego KSP kontrolowali prędkość, stan trzeźwości kierowców, sprawdzali czy dzieci są prawidłowo przewożone w fotelikach. Wszystko po to, by osoby wracające z wypoczynku bezpiecznie wróciły z wakacji.

Na warszawskich drogach w tych dniach (26-28 sierpnia 2016 r.) doszło do 15 wypadków w których zginęła 1 osoba. Policja zatrzymała także 36 nietrzeźwych kierujących. Odnotowanych zostało 136 kolizji. Natomiast powiatach warszawskich doszło do 6 wypadków, w których zginęły 3 osoby, a 5 zostało rannych. Zatrzymano 88 nietrzeźwych. Odnotowano również 50 kolizji.

Jak widać, tegoroczne powroty były bezpieczniejsze. Z pewnością część kierowców posłuchała policyjnych apeli o bezpieczną jazdę i rozsądek na drodze.

Powrót na górę strony