Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Chcieli zwrotu pieniędzy, doszło do rozboju

Data publikacji 22.08.2016

Policjanci pionu kryminalnego po dwóch dniach od otrzymania zgłoszenia o rozboju zatrzymali 38-letniego Sławomira S. i 27-letniego Piotra M. Mężczyźni najpierw pojawili się w mieszkaniu, gdzie zaatakowali kobietę, a następnie na podwórku pobili i poranili nożem jej konkubenta. A wszystko po to, by odzyskać 900 złotych. 27-latek był poszukiwany w celu odbycia kary pozbawienia wolności, trafił do zakładu karnego, natomiast 38-latek został objety policyjnym dozorem.

Policjanci otrzymali zgłoszenie o tym, że dwaj mężczyźni zaatakowali kobietę i mężczyznę. Najpierw mieli wtargnąć do mieszkania pokrzywdzonych, gdzie zastali tylko kobietę, grozili jej, a następnie na podwórku spotkali jej konkubenta i pobili go oraz poranili nożem. A wszystko dlatego, że nie otrzymali na czas zwrotu zadatku za mieszkanie, które jeden z nich miał wynajmować.

Kryminalni od razu zajęli się sprawą. Po niespełna dwóch dniach dotarli do obu mężczyzn. Zatrzymali 38-letniego Sławomira S. i 27-letniego Piotra M. 27-latek był poszukiwany w celu osadzenia w areszcie lub zakładzie karnym, miał do odbycia karę pozbawienia wolności w wymiarze 2,5 roku.

Zgromadzony materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mężczyznom zarzutów rozboju, Piotr M. trafił do aresztu, a Sławomir S. został objęty policyjnym dozorem.

ea/jw

  • Zatrzymany mężczyzna
  • Zatrzymany mężczyzna
Powrót na górę strony