Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymany za kradzieże mieszkaniowe

Data publikacji 22.08.2016

W ręce mokotowskich funkcjonariuszy wpadł mężczyzna podejrzany o kradzieże mieszkaniowe. Łupem padła biżuteria oraz sprzęt elektroniczny o łącznej wartości ponad 25 000 złotych. Mężczyzna usłyszał zarzuty i trafił do policyjnej celi. Może mu teraz grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze wydziału mienia mokotowskiej komendy odnotowali kilka kradzieży mieszkaniowych na terenie dzielnicy. Z relacji mieszkańców lokali wynikało, że znikały ich wartościowe przedmioty, takie jak biżuteria, zegarki czy sprzęt elektroniczny. W związku ze zgłoszeniami funkcjonariusze przystąpili do pracy operacyjnej, celem zatrzymania sprawcy kradzieży. Dzięki szeroko zakrojonym czynnościom policjanci ustalili, że czynów tych mógł dokonać 29-letni Adam B. Funkcjonariuszom pozostało tylko ustalić miejsce jego aktualnego pobytu i zatrzymać go.

Obserwacje jednego z lokali na terenie Mokotowa doprowadziły do zatrzymania mężczyzny. Adam B. został przewieziony do komendy przy ul. Malczewskiego. Tam usłyszał łącznie 4 zarzuty kradzieży z mieszkań, do których się przyznał. Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

mb

 

Powrót na górę strony