Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymani na gorącym uczynku

Data publikacji 19.08.2016

Policjanci z patrolówki na gorącym uczynku zatrzymali dwóch podejrzewanych o dwa usiłowania kradzieży z włamaniem. Z relacji świadka, który widział zdarzenie z okna 20-letni Damian R. i 23-letni Łukasz P. próbowali dostać się do wnętrza kiosku, a potem pokonali zabezpieczenie gabloty z gazetami, jednak nie zdążyli niczego ukraść, ponieważ byli już w rękach funkcjonariuszy. Obaj usłyszeli po dwa zarzuty usiłowania kradzieży z włamaniem.

Policjanci z patrolówki usłyszeli w radiostacji komunikat dotyczący włamania do kiosku. O zdarzeniu poinformował mężczyzna obserwujący wszystko z okna mieszkania. W tym samym czasie na sprawców zwróciła uwagę przejeżdżająca tamtędy inna załoga patrolowa. Funkcjonariusze błyskawicznie zareagowali i zatrzymali 20-letniego Damiana R. i 23-letniego Łukasza P. Mężczyźni byli bardzo zaskoczeni. Trafili do policyjnych cel.

W wydziale do walki z przestępczością przeciwko mieniu, zostały przyjęte zawiadomienia o usiłowaniu dokonania dwóch kradzieży z włamaniem do gabloty i kiosku.

Po zgromadzeniu materiału dowodowego obaj zatrzymani usłyszeli zarzuty.

ea/jw

  • Zatrzymany mężczyzna
  • Zatrzymany mężczyzna
  • Zatrzymany mężczyzna
  • Zatrzymany mężczyzna
Powrót na górę strony