Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policyjny pokaz dla uczestników X Wieloboju Strzeleckiego

Data publikacji 07.06.2016

Funkcjonariusze prewencji wołomińskiej komendy przeprowadzili pokaz dynamicznego zatrzymania osoby przy użyciu technicznych środków wsparcia, broni i psa służbowego podczas X Międzynarodowego Wieloboju Strzeleckiego na terenie strzelnicy CWKS Legia. W pełni profesjonalny i bardzo dobrze przygotowany pokaz wzbudził duże zainteresowanie wśród uczestników zawodów strzeleckich.

W sobotę na terenie strzelnicy CWKS Legia odbył się X Międzynarodowy Wielobój Strzelecki. Na koniec dnia, a tym samym po podsumowaniu wyników zawodów policjanci wołomińskiej prewencji przy udziale technicznych środków wsparcia, broni i psa służbowego „HULAJ” zaprezentowali uczestnikom wieloboju strzeleckiego pokaz dynamicznego zatrzymania osoby ( podejrzanego o popełnienie poważnego przestępstwa z użyciem broni palnej). Funkcjonariusze nie tylko wyważali drzwi, używali też środków pirotechnicznych, a w zatrzymaniu pomagał im policyjny pies. Cały pokaz wywołał wśród obserwatorów duże zainteresowanie oraz zachwyt.

To nie pierwszy i nie ostatni taki pokaz w wykonaniu funkcjonariuszy wołomińskiej komendy. Z jednej strony jest dla policjantów okazją do zaprezentowania swoich umiejętności, z drugiej do lepszego doskonalenia policyjnych technik zatrzymania osób niebezpiecznych i przeprowadzania interwencji w sposób profesjonalny.

ts/pw

 

Powrót na górę strony