Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

„Karuzela na Bielanach” – wspólnie z bielańską Policją

Data publikacji 06.06.2016

W miniony weekend przy stacji Metro Słodowiec na mieszkańców Warszawy czekało wiele atrakcji. Podczas pikniku policjanci z Komendy Rejonowej Policji Warszawa V zaprezentowali sprzęt, którym na co dzień się posługują. Był policyjny melex i radiowóz, a dla najmłodszych konkurs z nagrodami. Imprezę rozpoczynała parada, na której nie zabrakło również policyjnej maskotki - sierżanta Jeżyka.

W sobotę już od południa na placu przy stacji Metro Słodowiec, u zbiegu ulicy Marymonckiej i Żeromskiego, na miłośników aktywnego wypoczynku czekało mnóstwo atrakcji. Konkursy zręcznościowe i sprawnościowe i policyjne stoisko promocyjne - to zaledwie część atrakcji, jakie czekało na Warszawiaków. Piknik rozpoczynała parada starych samochodów i maskotek, wśród których nie zabrakło również sierżanta Jeżyka - policyjnej maskotki.

Zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych bielańscy policjanci przygotowali wiele niespodzianek. Każdy mógł obejrzeć policyjnego melexa i radiowóz. Każde dziecko mogło również sprawdzić swoją wiedzę w konkursie zorganizowanym przez policjantów. Chętnych do zrobienia zdjęcia w roli policjanta nie brakowało, zarówno wśród dzieci jak i dorosłych.

Z pewnością ten piknik na długo zapisze się w pamięci mieszkańców dzielnicy jak i policjantów.

ek/aw

Powrót na górę strony