Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Oboje poniosą odpowiedzialność

Data publikacji 31.05.2016

Żoliborscy dzielnicowi zatrzymali małżeństwo podejrzane o kradzieże perfum, do których doszło w kwietniu w warszawskich drogeriach. Funkcjonariusze zabezpieczyli również ponad 20 flakonów perfum. Józef S. i Anna S. już usłyszeli zarzuty za kradzież cudzego mienia. Grozi im za to kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Dzielnicowi z Żoliborza od pewnego czasu otrzymywali sygnały, że w drogeriach mieszczących się na terenie dzielnicy dochodzi do kradzieży perfum przez parę w wieku około 60 lat. Funkcjonariusze udali się więc do jednego ze sklepów, aby przejrzeć zapisy monitoringów. Po obejrzeniu zabezpieczonego nagrania nie mieli wątpliwości, kogo zarejestrowały kamery. Jeszcze tego samego dnia udali się do miejsca zamieszkania Józefa S. i Anny S. Policjanci zatrzymali małżeństwo i przewieźli do żoliborskiego komisariatu. W mieszkaniu pary znajdowało się jeszcze ponad 20 flakonów perfum, które zostały zabezpieczone.

66-letni mężczyzna i 65-letnia kobieta już usłyszeli zarzuty za kradzieże perfum o wartości prawie 900 złotych. Policjanci ustalają teraz, z których sklepów zostały skradzione zabezpieczone kosmetyki. Za przestępstwo kradzieży grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

ek/aw

Powrót na górę strony