Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

107 gramów marihuany w szufladzie komody

Data publikacji 11.05.2016

Policjanci z wydziału do walki z przestępczością samochodową i narkotykową pozyskali operacyjną informację, na podstawie której doprowadzili do zabezpieczenia ponad 107 gramów marihuany i zatrzymania jej właściciela, 28-letniego Grzegorza G. Mężczyzna narkotyki trzymał w mieszkaniu, w foliowym worku. Dziś w prokuraturze najprawdopodobniej usłyszy zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających i zostanie podjęta decyzja o jego dalszym losie.

Kiedy tylko policjanci zajmujący się przestępczością narkotykową operacyjnie uzyskali informację o mężczyźnie, który w domu miałby posiadać znaczną ilość marihuany, natychmiast przystąpili do działania.

Zanim pojawili się pod wskazanym adresem wykonali kilka niezbędnych ustaleń i sprawdzeń. We wskazanym lokalu zastali 28-letniego Grzegorza G. Już od progu wyczuwalna była silna woń charakterystyczna dla marihuany wydobywająca się z wnętrza mieszkania. Chwilę później policjanci zabezpieczyli foliowy worek, który wrzucony był do jednej z szuflad w komodzie, to w nim znajdował się susz. Po przebadaniu go i zważeniu okazało się, że 28-latek miał 107,4 grama marihuany. Mężczyzna został zatrzymany, a środki odurzające zabezpieczone.

Dziś policjanci doprowadzą Grzegorza G. do prokuratury, gdzie najprawdopodobniej usłyszy zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków i zostanie podjęta decyzja o jego dalszym losie.

ea/jw

  • Zabezpieczone środki odurzające
  • Policjant wykonujący czynności z zatrzymanym
  • Zabezpieczone narkotyki
Powrót na górę strony