Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

,,Elfiki" z wizytą w północnopraskiej komendzie

Data publikacji 10.05.2016

Wczoraj policjantów z Pragi Północ odwiedziły dzieci z Niepublicznego Przedszkola ,,Elfiki" mieszczącego się przy ulicy Safony na Targówku. Policjanci przygotowali dla najmłodszych wiele atrakcji i niespodzianek. Wizyta w komendzie była dla stróżów prawa nie tylko okazją do zaprezentowania swojej pracy, ale przede wszystkim przypomnienia najmłodszym o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. Ta niecodzienna wizyta sprawiła przedszkolakom dużo radości i wywołała uśmiech na dziecięcych twarzach.

Wczoraj funkcjonariusze z Pragi Północ w progach swojej jednostki przywitali dzieci z Niepublicznego Przedszkola ,,Elfiki" mieszczącej się przy ul. Safony na warszawskim Targówku. Policjanci opowiedzieli o swojej pracy i przypomnieli bezpieczne i prawidłowe zachowania w różnych sytuacjach.

Policjanci przygotowali dla najmłodszych mnóstwo atrakcji i niespodzianek. Było oglądanie radiowozu, pomieszczenia dyżurnego, tzw. ,,przejściówki" a także stanowiska operatora miejskiego monitoringu. Dzieci miały również szansę dowiedzieć się jak wygląda praca policyjnego technika. Każde z nich otrzymało na pamiątkę odciski swoich dłoni.

Wszystkie przedszkolaki świetnie się bawiły, o czym świadczyć mogły uśmiechy na ich twarzach. Mamy nadzieję, że to spotkanie zagości na długo w ich pamięci i pozostawi miłe wspomnienia.

po

 

Powrót na górę strony