Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zniszczył kiosk

Data publikacji 11.04.2016

Swoją złość wyładował na blaszanym kiosku. Wyłamał płyty z okiennic i poodrywał częściowo blachę pokrywającą kiosk. Mężczyzna został zauważony przez przechodnia, który niezwłocznie poinformował o zdarzeniu policję na Mokotowie. Funkcjonariusze zatrzymali Adama K. Po badaniu alkomatem okazało się, że był pod wpływem alkoholu. Za uszkodzenie mienia grozi do 5 lat więzienia.

Około 23.00 policyjna załoga pojechała na interwencję przy ul. Puławskiej. Tam przypadkowy przechodzień widząc, że mężczyzna niszczy stojący blaszany pawilon, zaalarmował funkcjonariuszy. Policyjna załoga, która przyjechała na miejsce zatrzymała mężczyznę. Sprawcą okazał się 41-letni Adam K., który w rozmowie z funkcjonariuszami przyznał się, że wyłamał płyty drewniane w okiennicach i poodrywał częściowo blachę pokrywającą kiosk. Zrobił to ze złości, gdyż nie zgadzał się na to, by w tym miejscu stał pawilon.

Po badaniu alkomatem okazało się, że mężczyzna jest pod wpływem alkoholu. W organizmie miał blisko 2 promile. Noc spędził w policyjnym areszcie. Teraz śledczy zajmujący się sprawą, dokładnie zbadają przebieg wydarzeń, dotyczących zniszczenia budynku. Adam K. usłyszał już w tej sprawie zarzuty z uszkodzenia mienia. Grozi za to kara do 5 lat więzienia. Wartość strat została wstępnie oszacowana na 1500 złotych.

ea/jb

Powrót na górę strony