Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci poszukują tych przedmiotów

Data publikacji 31.03.2016

Mokotowscy policjanci poszukują przedmiotów, które pochodzą z przestępstw. Unikatowe znaczki pocztowe, monety, zegarki, książka Prawo Konstytucyjne VI Tom Augusta III, biżuteria, tabakierki oraz zastawy zostały skradzione 21 marca 2016r. z jednego mieszkań w dzielnicy. Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu ich miejsca, proszone są o kontakt z funkcjonariuszami.

Policjanci z mokotowskiej komendy prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży mienia o znacznej wartości. Sprawcy zabrali z mieszkania pokrzywdzonego liczne przedmioty kolekcjonerskie, w tym unikatowe znaczki pocztowe, monety, zegarki, książkę Prawa Konstytucyjne VI Tom Augusta III, biżuterię, tabakierki, zastawy i inne cenne przedmioty.

Policjanci apelują do osób, które mogą pomóc w ustaleniu sprawców tego przestępstwa lub posiadają jakąkolwiek wiedzę na temat tych przedmiotów o pilny kontakt z prowadzącym postępowanie asp. Łukaszem Furmańskim pod nr. tel. 22 603 11 09 lub 22 603 11 20 lub z najbliższą jednostką Policji. Informacje można przekazać również anonimowo lub mailowo na adres: oficer.prasowy.krp2@ksp.policja.gov.pl.

ea/jb

Powrót na górę strony