Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Okradł byłego pracodawę na 25.000 złotych

Data publikacji 31.03.2016

Za kradzież akumulatorków oraz baterii do telefonów komórkowych odpowie przed sądem 27-letni Marcin P. Kryminalni z komisariatu na Białołęce, realizując czynności operacyjne, zatrzymali podejrzanego byłego pracownika hurtowni, który w ciągu miesiąca dokonał kradzieży towaru na łączną kwotę 25.000 złotych. Policjanci odzyskali 1812 akumulatorków i zabezpieczyli gotówkę w kwocie 8.000 złotych. Mężczyźnie grozi odpowiedzialność karna do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z komisariatu na Białołęce przyjęli zawiadomienie o kradzieży. Zgłoszenie o przestępstwie złożył właściciel hurtowni przy ul. Annopol. Z jego zeznań wynikało, że w lutym prawdopodobnie były pracownik dokonał kradzieży akumulatorków oraz baterii do telefonów komórkowych, czym naraził właściciela na straty w wysokości około 25.000 złotych.

Policjanci z wydziału kryminalnego, realizując czynności operacyjne do tej sprawy, zatrzymali podejrzewanego mężczyznę. W jego miejscu zamieszkania, w trakcie przeszukania funkcjonariusze zabezpieczyli 1812 sztuk skradzionych akumulatorków oraz pieniądze w kwocie 8.000 złotych. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 27-letniemu Marcinowi P. zarzutu kradzieży. Mężczyzna przyznał się do zarzucanego mu czynu. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

ea/po

Powrót na górę strony