Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymany za włamanie i kradzież

Data publikacji 26.01.2016

Legionowscy kryminalni zatrzymali 32-letniego Mariusza T. Mężczyzna jest podejrzany o dokonanie kradzieży z włamaniem i kradzieży na terenie Legionowa. W mieszkaniu należącym do mężczyzny policjanci znaleźli przedmioty pochodzące z tych dwóch przestępstw.

W grudniu 2015 roku w legionowskiej komendzie zgłoszono kradzież z terenu posesji trzech rowerów oraz myjki ciśnieniowej. Wartość utraconego mienia została wyceniona na ponad 25 000 złotych. Na początku stycznia br. roku miała miejsce kolejna kradzież. Tym razem z pomieszczenia magazynowego skradziono: aparat fotograficzny, lampy błyskowe, tablet, monitor komputera, agregat prądotwórczy oraz inne przedmioty fotograficzne - łączna wartość mienia wyniosła ok. 18000 złotych. Policjanci, posiadając zabezpieczone dowody z miejsc popełnionych przestępstw oraz dokładny opis utraconych przedmiotów, zainicjowali działania ukierunkowane na ustalenie sprawców.

Podjęte we wskazanych sprawach czynności pozwoliły na zatrzymanie 32-letniego mężczyzny. W trakcie przeszukania jego miejsca zamieszkania odnaleziono część skradzionych przedmiotów.

Mariuszowi T. przedstawiono dwa zarzuty tj. kradzieży z włamaniem i kradzieży. Mężczyzna przyznał się do przestępstw. O wymiarze kary zdecyduje sąd.

ab/aw

Powrót na górę strony