Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Drugi podejrzany w sprawie „linoskoczków” zatrzymany

Data publikacji 03.02.2016

W wyniku ścisłej współpracy z policjantami z warszawskiego Targówka namierzono i zatrzymano drugiego podejrzanego o współudział we włamaniu do mieszkania w sierpniu ubiegłego roku w Mińsku Mazowieckim przy ulicy Kościuszki. To właśnie ten podejrzany, jak wynikało z analizy sprawy, miał po linie zsunąć się na balkon mieszkania, a następnie dostać się do środka i ukraść biżuterię oraz laptopa. 33-letni Piotr J., bo to o nim właśnie mowa, usłyszał już zarzuty karne. Podejrzany przyznał się i dobrowolnie poddał się bezwzględnej karze pozbawienia wolności.

Mińscy kryminalni i policjanci z dochodzeniówki, po tym jak w październiku ubiegłego roku ustalili i zatrzymali jednego z dwóch podejrzanych w sprawie włamania do jednego z mieszkań przy ulicy Kościuszki w Mińsku Mazowieckim, w dalszym ciągu pracowali nad namierzeniem drugiego podejrzanego.

Policjantom pozostało zatrzymać ustalonego przez nich 33-letniego Piotra J., który ukrywał się przed organami ścigania. To właśnie ten mężczyzna podejrzewany był o to, że po linie zsunął się na balkon mieszkania, a następnie dostał się do środka i ukradł biżuterię oraz laptopa. Policjanci z Targówka zatrzymali Piotra J. na terenie Warszawy .

Podejrzany 33-latek usłyszał już zarzut współudziału w kradzieży z włamaniem. Mężczyzna przyznał się do przestępstwa i skorzystał z możliwości dobrowolnego poddania się bezwzględnej karze pozbawienia wolności.

dn/aw

Powrót na górę strony