Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Odpowie za wybicie szyb w domu i samochodzie

Data publikacji 21.01.2016

Grodziscy policjanci ustalili i zatrzymali 26-latka, podejrzanego o zniszczenie mienia. Mężczyzna przyznał się do wybicia szyb w oknach domu i w samochodzie. Paweł G. usłyszał zarzut karny i dobrowolnie poddał się karze. Za uszkodzenie cudzego mienia grozi mu nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Kilka dni temu grodziscy policjanci otrzymali informację od mieszkańca gminy o wybiciu mu szyb w domu i samochodzie. Funkcjonariusze potwierdzili uszkodzenia 5 szyb w oknach budynku mieszkalnego, a także w aucie, które stało na posesji. Właściciel wycenił straty na ponad 1700 złotych. Policjanci szybko przystąpili do ustalania sprawców tego przestępstwa.

Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że na posesji była widziana grupa kilku podejrzanych. 4 wytypowane osoby zostały szybko zatrzymane. Policjanci wyjaśnili, że uszkodzeń na posesji prawdopodobnie dokonał 26-latek. Mężczyzna przyznał się do wybicia szyb w domu i samochodzie poszkodowanego. Paweł G. usłyszał zarzut uszkodzenia mienia i dobrowolnie poddał się karze za popełnienie tego przestępstwa. Ten czyn zagrożony jest karą nawet 5 lat pozbawienia wolności.
kz/ij

Powrót na górę strony