Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci uratowali ludzkie życie

Data publikacji 12.02.2016

Policjanci z wydziału patrolowo-interwencyjnego z Woli: sierż. Ewa Kowal i sierż. Łukasz Gołębiewski otrzymali zgłoszenie o tym, że na trawniku leży mężczyzna, który najprawdopodobniej stracił przytomność. Na miejscu okazało się, że mężczyzna był nieprzytomny. Policjanci natychmiast wezwali karetkę pogotowia i przystąpili do resuscytacji. Po kilkunastu minutach akcji reanimacyjnej, na miejsce przybyli ratownicy medyczni, którzy wspólnie z policjantami kontynuowali czynności ratunkowe. Po kilku następnych minutach udało się przywrócić funkcje życiowe u 54-latka. Uratowany mężczyzna został przewieziony do szpitala, gdzie został otoczony opieką lekarską.

Chwilę po 19.30 policjanci z wydziału patrolowo-interwencyjnego otrzymali zgłoszenie o tym, że na trawniku leży mężczyzna, który najprawdopodobniej stracił przytomność. Mundurowi natychmiast udali się na miejsce. Leżący mężczyzna był nieprzytomny. Policjanci natychmiast wezwali na miejsce karetkę pogotowia i niezwłocznie przystąpili do resuscytacji.

Po kilkunastu minutach  na miejsce dotarła karetka pogotowia. Ratownicy medyczni na zmianę z policjantami kontynuowali czynności ratunkowe. Po około 10 minutach u mężczyzny pojawiły się pierwsze oznaki czynności życiowych.

Uratowany mężczyzna został przetransportowany do szpitala, gdzie następnie został otoczony opieką lekarską.

ms/aw

Powrót na górę strony