Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podejrzewany o współudział w kradzieży z włamaniem

Data publikacji 11.01.2016

Policjanci z wydziału kryminalnego w Piasecznie publikują zdjęcie jednego ze sprawców włamania do domu w Konstancinie - Jeziornej. Do przestępstwa doszło 4 grudnia 2015 roku przy ulicy Słomczyńskiej. Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu sprawców tego przestępstwa prosimy o pilny kontakt z policją.

Do zdarzenia doszło wieczorem 4 grudnia 2015 roku w godzinach 18.00 - 18.20. Sprawcy włamali się do posesji znajdującej się przy ulicy Słomczyńskiej. Straty, powstałe w wyniku tego przestępstwa, oszacowano na 70 tysięcy złotych. Mężczyzna którego wizerunek policjanci prezentują, był tylko jedną z osób biorących udział w tym przestępstwie.

Funkcjonariusze z wydziału kryminalnego w ramach prowadzonego w tej sprawie postępowania oraz poprzez publikację zdjęcia podejrzewanego, zwracają się do wszystkich osób o pomoc w ustaleniu tożsamości i aktualnego miejsca pobytu tego mężczyzny. A także o wszelkie informacje mogące pomóc w ustaleniu pozostaych sprawców włamania do domu przy ulicy Słomczyńskiej w Konstancinie -Jeziornej 4 grudnia ubiegego roku.

Informacje prosimy kierować bezpośrednio do policjanta prowadzącego to postępowanie podkom. Marcina Kwiatkowskiego tel. 22 60 45 212 lub przekazać najbliższej jednostce policji.

ea/js

Powrót na górę strony