Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci rozbili grupę włamywaczy

Data publikacji 26.02.2016

Policjanci z nowodworskiej komendy zatrzymali sześciu mężczyzn w wieku od 18 do 28 lat, którzy podejrzani są o liczne kradzieże z włamaniem na terenie Modlina Górki. W trakcie czynności funkcjonariusze odzyskali również część przedmiotów pochodzących z kradzieży. Mężczyźni prawdopodobnie usłyszą zarzuty za kradzieże z włamaniem. Może im grozić kara od roku do 10 lat pozbawienia wolności. Sprawa ma charakter rozwojowy.

W ostatnim czasie na terenie osiedla „Modlin Górka” dochodziło do licznych kradzieży z włamaniem. W toku podjętych działań policjantów, głównie wydziału kryminalnego, ustalono i zatrzymano grupę 6 mężczyzn, którzy mogą mieć związek z tymi zdarzeniami.

W trakcie czynności dochodzeniowo-śledczych funkcjonariusze odzyskali również część rzeczy, które pochodzą z kradzieży. Głównie jest to sprzęt elektroniczny o wartości około 4000 zł. Według ustaleń mundurowych, grupa mogła dokonać 5 włamań m. in. do jednego z lokali gastronomicznych, jak i również do kontenera budowlanego. Nie jest wykluczone, że na koncie zatrzymanych są jeszcze inne przestępstwa. Sprawa ma charakter rozwojowy.

sk

Powrót na górę strony