Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Ukradł audi matce swojej dziewczyny

Data publikacji 26.02.2016

Policjanci z Bemowa zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież pojazdu. Z ustaleń śledczych wynika, że mężczyzna, wykorzystując niewiedzę swojej dziewczyny, ukradł kluczyki do samochodu należącego do jej matki, Auto następnie sprzedał w komisie. Funkcjonariusze odzyskali skradzione audi, a 22-letni Michał P. trafił do policyjnego aresztu. Za kradzież grozi mu do 5 lat więzienia.

Policjanci z Bemowa zostali zaalarmowani o tym, że doszło do kradzieży audi. Wartość pojazdu została oszacowana na kwotę ponad 7.000 złotych. Zbierając materiał dowodowy, okazało się, że związek z kradzieżą może mieć chłopak zawiadamiającej kobiety.

Michał P. został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Z ustaleń wynika, że mężczyzna wykorzystując nieuwagę swojej dziewczyny, ukradł kluczyki od pojazdu, po czym go sprzedał. W chwili zatrzymania, tłumaczył policjantom, że potrzebował pieniędzy. 22-latek usłyszał już zarzut kradzieży auta. W trakcie przesłuchania, podejrzany przyznał się do zarzucanego czynu. Przestępstwo kradzieży zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

ms

Powrót na górę strony