Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Odpowie za rozbój w salonie gier

Data publikacji 03.03.2016

Rzetelna praca mińskich policjantów przy sprawie dotyczącej rozboju popełnionego w jednym z salonów gier w Mińsku Mazowieckim, zakończyła się ustaleniem i zatrzymaniem mężczyzny podejrzanego o popełnienie tego przestępstwa. Zarzut popełnienia rozboju, w wyniku którego pracownikowi salonu skradziono telefon komórkowy, przedstawiono 19-letniemu Mateuszowi W. z powiatu węgrowskiego. Podejrzany przyznał się do zarzucanego mu czynu i dobrowolnie poddał się karze. Policjanci odzyskali też skradziony przez 19-latka telefon.

Pod koniec grudnia ubiegłego roku w Mińsku Mazowieckim do jednego z salonów gier wszedł nieznany młody mężczyzna, który szarpiąc i popychając pracownika zajmującego się obsługą klientów ukradł mu telefon komórkowy.

Kryminalni dysponując opisem sprawcy rozpoczęli poszukiwania mężczyzny, który mógł mieć związek z popełnionym rozbojem. Przy sprawie pracowali też dochodzeniowcy, którzy analizowali i weryfikowali gromadzone w sprawie dowody.

Skradziony telefon namierzono i zabezpieczono w Warszawie. Mężczyzna, który go ukrywał, usłyszał zarzut paserstwa umyślnego. Podczas kolejnych działań kryminalni wpadli na trop mieszkańca powiatu węgrowskiego, 19-letniego Mateusza W., który odpowiadał opisowi sprawcy z salonu gier. Podejrzanego o rozbój zatrzymano i osadzono w policyjnym areszcie.

Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego, Mateuszowi W. przedstawiono zarzut popełnienia rozboju. Podejrzany przyznał się do popełnienia przestępstwa i skorzystał z możliwości dobrowolnego poddania się karze.

dn

Powrót na górę strony