Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Heroinę ukrył w pudełku po pudrze

Data publikacji 08.03.2016

57-letni Leszek T. został zatrzymany przez funkcjonariuszy z wydziału kryminalnego z komendy na Pradze Północ, jako podejrzany o posiadanie narkotyków. Policjanci w pudełku po pudrze, należącym do jego partnerki znaleźli 16 zawiniątek z narkotykiem. 57-latek przyznał, że jest to heroina, którą podrzucił kobiecie, bez jej wiedzy. Mężczyzna usłyszał już zarzut, grozi mu teraz do 3 lat więzienia.

Funkcjonariusze z wydziału kryminalnego otrzymali informację na temat narkotyków, które mogą posiadać przy sobie kobieta i mężczyzna, znajdujący się przy ul. Ząbkowskiej. Ponieważ policjanci znali dokładne ich rysopisy, natychmiast podjęli działania.

Bardzo szybko zlokalizowali parę i po chwili oboje poddali kontroli. Podczas wykonywania czynności, w opakowaniu po pudrze znalezionym przy kobiecie, funkcjonariusze znaleźli 16 zawiniątek z narkotykiem. Leszek T. oświadczył, że jest to heroina, którą osobiście umieścił w pudełku po kosmetyku, bez wiedzy swojej partnerki.

57-latek został przewieziony do policyjnego aresztu, a narkotyki przekazane technikowi kryminalistycznemu. Ponadto funkcjonariusze zabezpieczyli pieniądze w kwocie 2230 zł oraz 1000 USD na poczet przyszłej kary. Po zważeniu okazało się, że mężczyzna miał 5,36 grama heroiny. W dochodzeniówce usłyszał już zarzut posiadania środków odurzających, za co grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

ea/po

Powrót na górę strony