Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci w dniu wolnym od służby zatrzymali poszukiwanego listem gończym

Data publikacji 10.03.2016

Akcja zatrzymania poszukiwanego listem gończym trwała kilkanaście minut. Policjanci z północnopraskiej komendy, w dniu wolnym od służby, w rejonie stacji metra ,,Stare Bielany" rozpoznali poszukiwanego mężczyznę. Kryminalni z referatu poszukiwań i identyfikacji osób nie pozwolili uciec 21-letniemu Arturowi R. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Najbliższe 4 lata spędzi w zakładzie karnym.

Dochodziła 22.15, gdy kryminalni z referatu zajmującego się sprawami poszukiwań, będąc na dniu wolnym od służby, w okolicach stacji metra ,,Stare Bielany" zauważyli znajomą im sylwetkę mężczyzny. Po chwili nie mieli już wątpliwości, że jest to 21-letni Artur R. od dwóch lat poszukiwany listem gończym do sprawy rozboju. Policjanci postanowili obserwować mężczyznę. Podążali za nim ulicami Warszawy. Gdy 21-latek wszedł w jedno z podwórzy, policjanci podeszli do niego. Kiedy mężczyzna zorientował się, że ma do czynienia z mundurowymi, próbował uciekać. Po chwili został jednak zatrzymany.

Artur R. w asyście policjantów trafił do policyjnego aresztu. Po wykonaniu niezbędnych czynności został osadzony w zakładzie karnym, gdzie spędzi najbliższe 4 lata za popełnione przestępstwa.

po/aw

Powrót na górę strony