Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Papierosy z kontrabandy i zatrzymana 29-latka

Data publikacji 14.12.2015

Policjanci z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą w jednym z mieszkań przy ul. Targowej zabezpieczyli 1090 paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy skarbowej. To kolejne działanie operacyjnych z Pragi Północ, zakończone sukcesem. 29-letnia kobieta, u której zostały znalezione papierosy usłyszała już zarzut. Zatrzymana przyznała się do winy i dobrowolnie poddała karze.

Kolejne działania, podjęte przez policjantów z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą doprowadziły do zabezpieczenia 1090 paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy. Funkcjonariusze pozyskali informację, że obywatelka Armenii w jednym z mieszkań przy ul. Targowej na Pradze Północ, może przechowywać duże ilości papierosów, pochodzących z kontrabandy. Funkcjonariusze postanowili sprawdzić tę informację. W piątek tuż przed 20.00 operacyjni, w ramach podjętych działań, zatrzymali 29-letnią kobietę i zabezpieczyli w jej mieszkaniu ,,nielegalne" papierosy.

29-letnia obywatelka Armenii trafiła do komendy przy ul. Jagiellońskiej. Policjanci z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą, po analizie zebranego materiału dowodowego, przedstawili podejrzanej zarzut posiadania papierosów bez polskich znaków akcyzy skarbowej.

ea/po

Powrót na górę strony