Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wpadł za kolejne włamania

Data publikacji 12.12.2015

Grodziscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o włamanie. Podczas czynności funkcjonariusze ustalili, że 27-latek może być sprawcą jeszcze dwóch innych przestępstw. Krzysztof M. w ostatnim czasie był już trzykrotnie zatrzymywany za popełnianie podobnych czynów. Kolejny raz usłyszał dwa zarzuty kradzieży z włamaniem do różnych budynków i zarzut kradzieży roweru. Policjanci złożyli wniosek o aresztowanie mężczyzny.

Podczas wyjaśniania sprawy włamania na jednej z niezamieszkałych posesji w mieście, grodziscy policjanci wpadli na trop osoby podejrzanej o to przestępstwo. Znany z wcześniejszych czynów 27-latek został zatrzymany. Mężczyzna przyznał się do włamania, a nawet zamieszkiwania w budynku, z którego ukradł wyposażenie.

W toku dalszych czynności grodziscy dochodzeniowcy ustalili, że ta sama osoba mogła dokonać także innych czynów na terenie miasta. Szybko wyszło na jaw, że zatrzymany ma na swoim koncie także włamanie do komórki oraz kradzież roweru. W ciągu ostatnich 2 miesięcy mężczyzna był trzykrotnie zatrzymywany za podobne przestępstwa. Krzysztof M. usłyszał kolejne trzy zarzuty karne. Policjanci wystąpili również z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie go.

kz/ij

Powrót na górę strony