Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Odpowie za usiłowania kradzieży i kradzieży z włamaniem

Data publikacji 27.11.2015

Policjanci z patrolówki zatrzymali ujętego przez ochronę 35-letniego Łukasza M. Mężczyzna podejrzewany jest o włamanie do garażu podziemnego w bloku i usiłowania kradzieży rowerów oraz kradzieży z włamaniem do pojazdów. Funkcjonariusze zajmujący się przestępstwami przeciwko mieniu nadal docierają do właścicieli samochodów i rowerów. Sprawa ma charakter rozwojowy. Na tym etapie postępowania 35-latek usłyszał 5 zarzutów.

Kilka minut przed 9.00 rano policjanci z patrolówki zostali skierowani do garażu podziemnego jednego z bloków na terenie Grochowa. Pracownicy ochrony ujęli jeżdżącego pomiędzy samochodami rowerem mężczyznę. Podejrzewany jest o włamanie do garażu i kilka usiłowań kradzieży oraz kradzieży z włamaniem.

Z relacji ochrony i pokrzywdzonych wynikało, że ujęty 35-letni Łukasz M. wyłamał zamek w drzwiach i zerwał czytnik kart, a następnie kręcił się pomiędzy samochodami, rowerami i motocyklami zaparkowanymi na poszczególnych poziomach garażu. Na widok ochrony próbował uciec na jednym z rowerów.

W wydziale mienia śledczy przyjęli już kilka zawiadomień od pokrzywdzonych. Na podstawie dotychczas zgromadzonych dowodów zatrzymany usłyszał 5 zarzutów. Sprawa ma jednak charakter rozwojowy, ponieważ jeszcze zgłaszają się pokrzywdzeni.

jw/mb

Powrót na górę strony