Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Marihuana w drzwiach golfa

Data publikacji 23.11.2015

Policjanci z wydziału prewencji komendy w Starych Babicach pełnili nocną służbę na terenie izabelińskiej gminy. Tam ich uwagę zwrócił zaparkowany przed jedną z posesji golf. W samochodzie znajdowało się dwóch młodych mężczyzn. Podczas kontroli okazało się, że w pojeździe były też narkotyki. Badanie narkotesterem wykazało, że to marihuana. Zebrany przez policjantów materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie pasażerowi zarzutu jej posiadania. 29-latek przyznał się do popełnienia przestępstwa i poddał dobrowolnie karze.

Dochodziła północ, gdy policjanci z wydziału prewencji komendy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego pełniąc służbę na terenie izabelińskiej gminy zwrócili uwagę na zaparkowany pojazd. W samochodzie znajdowało się dwóch mężczyzn, którzy na widok umundurowanych funkcjonariuszy zaczęli się nerwowo zachowywać. Mundurowi podjęli interwencję, którą zakończyli zatrzymaniem do wyjaśnienia obu mężczyzn. W samochodzie znajdowały się narkotyki, które funkcjonariusze zabezpieczyli. Badanie narkotesterem wykazało, że była to marihuana. Żaden z uczestników interwencji nie przyznał się do jej posiadania.

W wyniku podjętych czynności policjanci zgromadzili materiał dowodowy. Następnego dnia przedstawili 29-letniemu pasażerowi zarzut posiadania środków odurzających. Mężczyzna przyznał się do popełnienia przestępstwa i poddał się dobrowolnie karze.

ego/ij

Powrót na górę strony