Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kierowca i pasażer zatrzymani z narkotykami

Data publikacji 23.11.2015

Stołeczni wywiadowcy podczas kontroli samochodu przy ulicy Żwirki i Wigury znaleźli narkotyki. Mundurowi zabezpieczyli prawie 30 gramów metamfetaminy, a do policyjnego aresztu trafił kierowca oraz pasażer. 22-letni Patryk P. oraz 24-letni Rafał D. usłyszeli już zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Za posiadanie środków odurzających grozi im kara do 3 lat więzienia.

Kilka minut przed 22.00 w rejonie ulicy Żwirki i Wigury funkcjonariusze zwrócili uwagę na toyotę, którą poruszało się dwóch mężczyzn. Policjanci postanowili zatrzymać pojazd do kontroli. Za kierownicą siedział Patryk P. Wywiadowcy znaleźli przy nim 20 woreczków z zawartością krystalicznej białej substancji. W trakcie dalszych czynności policjanci zwrócili uwagę na nerwowe zachowanie pasażera. Okazało się, że Rafał D. ma przy sobie 3 woreczki z podobną substancją. Obaj mężczyźni trafili do policyjnego aresztu za posiadanie narkotyków.

Policjanci zabezpieczyli do sprawy prawie 30 gramów metamfetaminy. Śledczy z warszawskich Włoch przedstawili już mężczyznom zarzuty za posiadanie środków odurzających. 22-letniemu Patrykowi P. i 24-letniemu Rafałowi D. grozi kara do 3 lat więzienia.

ew/aw

Powrót na górę strony