Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wybił szyby w wiacie przystankowej, teraz za to odpowie

Data publikacji 23.11.2015

Policjanci z wydziału patrolowo-interwencyjnego z wolskiej komendy zatrzymali mężczyznę podejrzanego o uszkodzenie mienia. Z wstępnych ustaleń wynika, że sprawca wybił szyby w wiatach przystankowych. Straty zostały oszacowane na kwotę około 2500 złotych. Mariusz C. trafił do policyjnego aresztu. Podejrzany już usłyszał zarzut.

Około 2 w nocy policjanci z wydziału patrolowo-interwencyjnego z wolskiej komendy interweniowali w związku z uszkodzeniem mienia. Z informacji, jakie posiadali mundurowi, wynika, że sprawca miał kopać w szyby w wiatach przystankowych. Na miejscu interwencji funkcjonariusze spostrzegli 22-latka. Będący pod wpływem alkoholu mężczyzna oświadczył, że był zdenerwowany, bo pokłócił się ze swoją dziewczyną i dlatego wybił szyby.

Mariusz C. został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu zebrali materiał dowodowy i przedstawili podejrzanemu 22-latkowi zarzut uszkodzenia mienia. W trakcie przesłuchania mężczyzna przyznał się i poddał dobrowolnie karze.

ms/aw

Powrót na górę strony