Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Odpowie za kradzież i rozbój

Data publikacji 19.11.2015

Policjanci pionu kryminalnego z komisariatu w Wawrze zatrzymali 18-letniego Konrada B., który podejrzewany jest o kradzież roweru i dokonanie rozboju na 16-latku. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że zatrzymany najpierw z parkingu zabrał rower, po czym pół godziny później bez słowa i jakiegokolwiek powodu podszedł do młodego chłopaka i głową uderzył go w twarz, po czym ukradł mu telefon. Teraz podejrzany odpowie za dwa przestępstwa.

Do komisariatu przy ulicy Mrówczej wpłynęło zawiadomienie o rozboju. Pokrzywdzonym był 16-latek. Został zaatakowany przez niewiele starszego chłopaka, który idąc z naprzeciwka nagle uderzył go głową w twarz i ukradł mu telefon.

Kryminalni z Wawra natychmiast rozpoczęli sprawdzenia i ustalenia. Na podstawie przeprowadzonych czynności operacyjnych dotarli do 18-letniego Konrada B. Ujawnili również, że dosłownie pół godziny przed rozbojem 18-latek najprawdopodobniej ukradł z parkingu rower. Młody człowiek trafił do policyjnej celi. W przeszłości był już karany za rozbój.

Śledczy z Wawra zgromadzili dowody i na ich podstawie zatrzymany usłyszał dwa zarzuty, kradzieży i rozboju.

 

ea/jw

Powrót na górę strony