Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Włamał się do mieszkania znajomej i ukradł 50 tys. złotych

Data publikacji 05.11.2015

Sąd na dwa miesiące aresztował 29-letniego obywatela Gruzji. Mężczyzna okradł kobietę, którą poznał kilka miesięcy wcześniej na dyskotece. Z jej mieszkania zabrał ponad 50 tys. złotych. Mężczyzna wpadł w ręce funkcjonariuszy Straży Granicznej na warszawskim lotnisku podczas odprawy. Teraz odpowie za popełnione przestępstwa, za co grozi mu kara nawet 10 lat więzienia.

Pod koniec października funkcjonariusze zostali powiadomieni o włamaniu do mieszkania. Pokrzywdzona kobieta twierdziła, że przestępstwa tego dokonał mężczyzna, którego poznała kilka miesięcy wcześniej na dyskotece. 29-letni obywatel Gruzji zabrał jej z mieszkania ponad 50 tys. złotych.

Sprawą zajęli się funkcjonariusze zwalczający przestępczość przeciwko mieniu. Policjanci potwierdzili dane mężczyzny i rozpoczęli jego poszukiwania. 29-latek został zatrzymany kilka dni temu przez funkcjonariuszy Straży Granicznej na terenie lotniska, podczas odprawy 29-latek został przekazany w ręce policjantów z Ochoty.  Wczoraj mężczyzna został aresztowany przez sąd na dwa miesiące. Może mu grozić kara do 10 lat więzienia.

ew/aw

Powrót na górę strony