Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Nietrzeźwy pracownik zakładu szewskiego

Data publikacji 08.10.2015

Niezadowolenie klienta z usług wykonanych przez szewca było powodem interwencji błońskich policjantów. Podczas ustalania powodu nieporozumienia okazało się, że mężczyzna był nietrzeźwy. Badanie alkomatem wykazało, że miał 2 promile alkoholu w organizmie. Za podjęcie czynności zawodowych w stanie po użyciu alkoholu pracownik zakładu szewskiego został ukarany mandatem karnym.

Około 11.30 dyżurny komisariatu w Błoniu otrzymał zgłoszenie o nieporozumieniu, do którego miało dojść między klientem a pracownikiem zakładu szewskiego. Policjanci udali się do punktu usługowego, aby ustalić powód nieporozumienia. Jak się okazało, klient chciał odebrać z zakładu buty po naprawie. Nie był jednak zadowolony z usług wykonanych przez szewca. Według zgłaszającego do naprawy butów nie był dobrany odpowiedni kolor nici.

Podczas interwencji okazało się, że pracownik zakładu szewskiego wcześniej spożywał alkohol. Policjanci sprawdzili jego stan trzeźwości. Badanie alkomatem wykazało, że miał 2 promile alkoholu w organizmie. Za podjęcie czynności zawodowych w stanie po użyciu alkoholu funkcjonariusze ukarali mężczyznę mandatem karnym.

/ego/

Powrót na górę strony