Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zaatakował 76-letnią klientkę sklepu, bo zwróciła mu uwagę

Data publikacji 07.09.2015

Zarzut uszkodzenia ciała usłyszał Aleksander M. zatrzymany przez policjantów z Ochoty. Mężczyzna zaatakował w sklepie 76-letnią kobietę i złamał jej rękę tylko dlatego, że zwróciła mu uwagę, aby nie ubliżał ekspedientce. 28-latek usłyszał już zarzut za popełnione przestępstwo. Teraz może mu grozić kara nawet do 5 lat więzienia.

Policjanci zostali wezwani na interwencję do sklepu, w którym miało dojść do awantury. Jak ustalili mundurowi, ekspedientka zwróciła uwagę klientowi, aby nie spożywał alkoholu na terenie sklepu. To zdenerwowało mężczyznę, który obrzucił ją wyzwiskami. Zachowanie 28-latka nie spodobało się starszej kobiecie stojącej w kolejce, która zwróciła mu uwagę. Wtedy to 76-latka została popchnięta przez niego na stojącą w pomieszczeniu lodówkę. Upadając doznała urazu ręki - okazało się, że ma złamaną kość przedramienia.    

Policjanci zatrzymali uczestnika tego zajścia. Badanie stanu jego trzeźwości wykazało 1,5 promila alkoholu w organizmie. Aleksander M. spędził noc w policyjnym areszcie. Funkcjonariusze przyjęli zawiadomienie od pokrzywdzonej, a następnie przedstawili 28-latkowi zarzut uszkodzenia ciała. Może mu grozić kara do 5 lat więzienia.

ew/aw

Powrót na górę strony