Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

19-letni wielbiciel piwa trafi za kratki

Data publikacji 04.09.2015

Policjanci z Podkowy Leśnej zatrzymali 19-latka, który ukradł kilkanaście puszek piwa. Młody mężczyzna, nie chcąc oddać swojego łupu właścicielowi sklepu, groził mu pobiciem. Patryk S. usłyszał zarzut kradzieży rozbójniczej. Karany wcześniej młody człowiek przyznał się do przestępstwa i dobrowolnie poddał karze.

Po 14.00 policjanci z Podkowy Leśnej otrzymali wezwanie do jednego z obiektów handlowych, gdzie miało dojść do kradzieży. Na miejscu funkcjonariusze ustalili, że do sklepu wszedł młody mężczyzna i zabrał z półki 3 zgrzewki piwa w puszkach, po czym wybiegł nie płacąc. Za złodziejem pobiegł właściciel, jednak gdy go dogonił, mężczyzna nie chciał oddać skradzionych produktów i zagroził użyciem kija. Policjanci natychmiast przygotowali rysopis sprawcy kradzieży i rozpoczęli jego poszukiwania w okolicy. Podczas dalszych działań szybko ustalili, gdzie może przebywać poszukiwany mężczyzna.

19-latek został zatrzymany w jednym z parków. Badanie stanu trzeźwości wykazało ponad 1,5 promila alkoholu w jego organizmie. Zebrane przez policjantów dowody w sprawie pozwoliły na przedstawienie Patrykowi S. zarzutu kradzieży rozbójniczej. Karany wcześniej za podobne przestępstwa młody człowiek przyznał się do popełnienia tego przestępstwa i dobrowolnie poddał karze.

kz/aw

Powrót na górę strony