Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Okradł swojego znajomego

Data publikacji 31.08.2015

Za kradzież paszportu oraz gotówki w kwocie 1900 złotych odpowie obywatel Ukrainy. 41-latek okradł swojego znajomego w mieszkaniu podczas imprezy. Mężczyzna został zatrzymany przez wolskich mundurowych i trafił do izby wytrzeźwień. Usłyszał już zarzuty kradzież. Za ten czyn grozi mu do 5 lat wiezienia.

41-letni obywatel Ukrainy bawił się na imprezie domowej razem z innymi znajomymi. Kiedy zauważył ukryty w spodniach pod poduszką portfel, postanowił zajrzeć do jego środka. Zabrał z niego pieniądze w kwocie 1900 złotych oraz paszport. Gdy tylko właściciel zorientował się, że skradziono mu  portfel z dokumentami zawiadomił o tym wolską komendę.

Policjanci szybko ustalili sprawcę. 41-latek został zatrzymany i przewieziony do izby wytrzeźwień. Przy nim funkcjonariusze zabezpieczyli paszport i pieniądze pokrzywdzonego. Badanie wykazało w jego organizmie 0,6 promila alkoholu. Po wytrzeźwieniu mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży. Wkrótce za swój czyn odpowie przed sądem. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

jb

Powrót na górę strony