Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Dopuścił się innej czynności seksualnej wobec nieletniego

Data publikacji 31.08.2015

Policjanci z Woli zatrzymali mężczyznę, który na jednym z podwórek obserwował, a następnie dopuścił się innej czynności seksualnej w stosunku do nieletniego chłopca. 44-latek wpadł w ręce funkcjonariuszy dzięki kobiecie, która zaalarmowała policję, widząc niecodzienne zachowanie mężczyzny. Decyzją sądu 44-latek został tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy. Za tego typu przestępstwo grozi kara od 2 do 12 lat pozbawienia wolności.

Szybka reakcja policjantów z Woli doprowadziła do zatrzymania mężczyzny podejrzanego o molestowanie kilkuletniego chłopca. Policjanci otrzymali informacje od kobiety, która zwróciła uwagę na mężczyznę, który na jednym z podwórek zaczepiał nieletniego. Podejrzanego, odpowiadającego rysopisowi, mundurowi zauważyli w rejonie ulicy Solidarności. Mężczyzna został wylegitymowany i przewieziony do komendy przy ulicy Żytniej.

Po zebraniu materiałów prokurator przedstawił mu zarzut dopuszczenia się innej czynności seksualnej wobec małoletniego poniżej lat 15. Decyzją sądu podejrzany został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. Za tego typu przestępstwo kodeks karny przewiduje karę od 2 do 12 lat pozbawienia wolności.

ea/jb
 

Powrót na górę strony