Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Znasz tę osobę?

Data publikacji 31.08.2015

Śródmiejscy policjanci prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży roweru, do której doszło w Alejach Ujazdowskich 19. Wizerunek prawdopodobnego sprawcy tego przestępstwa zarejestrowały kamery. Każdy, kto rozpoznaje tych mężczyzn lub ma informacje dotyczące wspomnianego zdarzenia proszony jest o kontakt telefoniczny bądź osobisty z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu w siedzibie jednostki przy ulicy Dzielnej 12.

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży roweru o wartości około 600 złotych. Do przestępstwa doszło 11 sierpnia tego roku s przed budynku przy Alejach Ujazdowskich 19.

Kamery zarejestrowały wizerunek prawdopodobnego sprawcy tego przestępstwa.

Każdy, kto rozpoznaje tego mężczyznę lub ma informacje dotyczące wspomnianego zdarzenia proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ulicy Dzielnej 12. Informacje można przekazać także dzwoniąc na numer 22/ 60 383 92, 22/60 361 53 albo w formie elektronicznej pisząc na adres:  krp1warszawa@policja.waw.pl

rsz.

Powrót na górę strony