Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pobili do nieprzytomności, bo zwrócił im uwagę

Data publikacji 28.08.2015

Przed kilkoma dniami na jednej z ulic w Otwocku, doszło do pobicia 35-letniego mężczyzny, który zwrócił uwagę dwóm młodym chłopakom, by Ci nie rozbijali butelek po jezdni. Został on wówczas przez nich pobity, aż do utraty przytomności. Dziś w ręce otwockich dzielnicowych wpadli podejrzani o dokonanie tego przestępstwa.

Była godzina 23:00, gdy w ubiegłą niedzielę na ulicy Lema w Otwocku, 35-letni mieszkaniec zwrócił uwagę dwóm młodym chłopakom, na ich niewłaściwe zachowanie. Oprócz używania wulgarnego języka, rozbijali oni o jezdnię zgromadzony „arsenał” szklanych butelek.

Po zwróconej im uwadze, mężczyźni rzucili się na niego z pięściami. Obalili go na ziemię i kopali, aż do utraty przez poszkodowanego przytomności.

Z zebranych w tej sprawie materiałów policjanci ustalili, że natychmiast po zdarzeniu, dwaj młodzi mężczyźni wsiedli na czarny skuter i odjechali.

W wyniku prowadzonych działań operacyjnych, a także zabezpieczonych na miejscu zdarzenia śladach, otwoccy dzielnicowi dziś rano zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzewanych o dokonanie tego przestępstwa.

25 i 18-letni mieszkańcy Otwocka zostali osadzeni w policyjnej celi. Przestępstwo to zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 3.
js/ij

Powrót na górę strony