Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymani na gorącym uczynku kradzieży rowerów

Data publikacji 28.08.2015

Policjanci z Wawra po zaplanowanej wcześniej obserwacji i dzięki wnikliwej pracy operacyjnej na gorącym uczynku zatrzymali podejrzanych o kradzież rowerów. Bracia P., 29-letni Mariusz i 28-letni Piotr wpadli w ręce mundurowych w momencie, kiedy chcieli odjechać dwoma jednośladami. Jak się okazało, na przestrzeni ostatnich 5 miesięcy najprawdopodobniej ukradli jeszcze 7 innych rowerów. W sumie zatrzymani usłyszeli 9 zarzutów kradzieży, Piotr P. dodatkowo odpowie za posiadanie narkotyków, które miał przy sobie w chwili zatrzymania.

Do komisariatu w Wawrze od jakiegoś czasu wpływały zawiadomienia dotyczące kradzieży rowerów z parkingu.

Funkcjonariusze bardzo dokładnie przeanalizowali sprawy i podjęli czynności operacyjne. Przeprowadzone sprawdzenia i ustalenia, a także kilkudniowa obserwacja sprawiły, że sprawcy wpadli na gorącym uczynku. 28-letni Piotr P. i 29-letni Mariusz P. zostali zatrzymani w chwili, kiedy już chcieli odjeżdżać 2 jednośladami. Piot miał przy sobie środki odurzające.

W komisariacie przy ulicy Mrówczej śledczy zgromadzili materiał dowodowy, który wskazywał, że ci sami mężczyźni na przestrzeni ostatnich 5 miesięcy dopuścili się kradzieży7  rowerów. W sumie usłyszeli 9 zarzutów, a Piotr P. dodatkowo odpowie za posiadanie narkotyków.

ea/jw
 


Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik (format flv - rozmiar 5.12 MB)

Powrót na górę strony