Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Rowerzysta odpowie za uszkodzenie ciała

Data publikacji 27.08.2015

Policjanci z Mokotowa zatrzymali agresywnego rowerzystę, który zaatakował kierowcę nissana. 36-letni Karol D. uderzył kilkakrotnie metalowym zapięciem w głowę swoją ofiarę. Najpierw pomiędzy mężczyznami doszło do sprzeczki i ostrej wymiany zdań. Rowerzysta usłyszał zarzut uszkodzenia ciała, za co grozi od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło na ul. Madalińskiego. Według ofiary, czyli kierującego nissanem, rowerzysta blokował możliwość jazdy. Pomiedzy mężczyznami doszło najpierw do utarczki słownej dotyczącej stylu jazdy. Później kierujący nissanem zatrzymał się i wysiadł z auta, bo rowerzysta zaczął wyzywać jego i pasażerkę. W pewnym momencie rowerzysta rzucił się w kierunku kierowcy i złapał go za koszulkę, rozrywając ją. Potem chwycił metalową obejmę zabezpieczającą i zaczął bić swoją ofiarę po głowie. Na miejsce zostali wezwani policjanci i karetka pogotowia. Kierowca nissana trafił do szpitala z obrażeniami głowy, ręki i nogi.

Policjanci zatrzymali agresywnego rowerzystę. 36-letni Karol D. trafił do izby zatrzymań. Wczoraj usłyszał zarzut naruszenia narządów ciała lub rozstrój zdrowia.

ah/aw

Powrót na górę strony