Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Sprawca zatrzymany, mienie wartości 30 tysięcy odzyskano

Data publikacji 17.08.2015

Otwoccy kryminalni zatrzymali 26- letniego mężczyznę podejrzewanego o kradzież przedmiotów wycenionych przez właściciela na 30 tysięcy złotych. Policjanci odzyskali także część skradzionego mienia w tym; sprzęt elektroniczny, miecze, szable, obrazy, stare monety i cenne wydanie Koranu.

Przed dwoma dniami w Otwocku doszło do włamania, z terenu posesji z jednego z pomieszczeń skradziono sprzęt elektroniczny, kolekcję noży, mieczy, repliki broni, stare monety, a także cenne i oprawione w skórę wydanie Koranu. Łupem złodzieja padł także sprzęt elektroniczny. Właściciel wycenił poniesione starty na 30 tysięcy złotych.

W wyniku działań operacyjnych policjanci z wydziału kryminalnego z Komendy w Otwocku, zatrzymali 26- letniego mężczyznę podejrzewanego o dokonanie tego przestępstwa. Funkcjonariusze odzyskali także część skradzionego mienia, mimo tego,że kilka ze skradzionych przedmiotów została już sprzedana. Przestępstwo kradzieży z włamaniem zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 10.

kom. Jarosław Sawicki

Pobierz plik (format mp3 - rozmiar 1.85 MB)

Powrót na górę strony