Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci z uczniami rozmawiali o narkotykach i dopalaczach

Data publikacji 31.07.2015

Wczoraj asp. szt. Jacek Błaszczyk uczestniczył w spotkaniu z uczniami ze szkoły podstawowej nr. 306 przy ul. Tkaczy na warszawskim Bemowie. Spotkanie zatytułowane „Dopalacze” miało na celu wskazać młodym ludziom, jakie zagrożenia niosą ze sobą substancje niewiadomego pochodzenia i składu, popularnie nazywane dopalaczami. Podczas prelekcji wykorzystano materiał filmowy przygotowany przez stołecznych policjantów.

Na temat uzależnień, jakim mogą ulec młodzi ludzie sięgający po substancje psychoaktywne, rozmawiał wczoraj z uczniami asp.szt. Jacek Błaszczyk. Podczas prelekcji wykorzystał materiał filmowy zrealizowany przez stołecznych policjantów. W filmie wypowiadają się młodzi ludzie, którzy w oparciu o własne doświadczenie i posiadaną wiedzę przestrzegają przed ich zażywaniem.

Głównym celem tego spotkania, było zwrócenie uwagi, że życie wolne od substancji psychoaktywnych i przemocy pozwala na unikniecie kolizji z prawem i chroni przez wieloma życiowymi tragediami. Tego typu spotkania będą kontynuowane przez okres wakacyjny i w nowym roku szkolnym we wszystkich placówkach oświatowych na terenie dzielnicy Wola i Bemowo.

jb/ Foto: st.asp. Piotr Świstak


Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik (format flv - rozmiar 13.15 MB)

Powrót na górę strony