Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podejrzewany o rozbój...ukrył się w piwnicznej wnęce

Data publikacji 31.07.2015

Zatrzymano 31- letniego mężczyznę podejrzewanego o dokonanie rozboju. Do zdarzenia doszło kilka dni temu na obrzeżach Otwocka, sprawca napadł i pobił przechodnia, a następnie skradł mu złoty łańcuszek, obrączkę i telefon. Dziś przed południem policjanci odnaleźli go w piwnicy, zwiniętego w małej wnęce pod podłogą, którą jak ustalono przygotował by ukryć się przed policją. Grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności.

Do 12 lat pozbawienia wolności może grozić 31- letniemu mieszkańcowi powiatu otwockiego, który przed kilkoma dniami napadł na 40- letniego mężczyznę. Do zdarzenia doszło na terenie leśnym znajdującym w granicach Otwocka. Mężczyzna został dotkliwie pobity, a następnie okradziony.

Z szyi zerwany został mu złoty łańcuszek, skradziono mu również obrączkę i telefon komórkowy. Policjanci z wydziału kryminalnego zajmujący się tą sprawą ustalili, że osobą podejrzewaną o dokonanie tego przestępstwa jest 31- letni mieszkaniec naszego powiatu. Dziś przed południem kryminalni wspólnie z otwockimi dzielnicowymi przeprowadzili kontrolę jego miejsca zamieszkania. Mimo zapewnień, że poszukiwany przez policjantów mężczyzna już od kilku dni tu nie mieszka, policjanci nie dali temu wiary.

Jak się okazało słusznie, bo po odwinięciu wykładziny podłogowej odkryli piwniczkę, a w niej wydrążoną małą wnękę i to właśnie tu „odnalazł się" poszukiwany 31- latek. Jak ustalili już policjanci, mężczyzna wnękę w piwnicy wykonał właśnie by ukrywać się przed policją. Przed południem trafił jednak do policyjnej celi. Czyn o który jest on podejrzewany zagrożony jest karą pozbawienia wolności do lat 12.

kom. Jarosław Sawicki

Powrót na górę strony