Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Karoserię skradzionego forda odnaleziono w Siedlcach

Data publikacji 30.07.2015

Policjanci z Mińska Mazowieckiego wspólnie z kolegami z Siedlec, rozwikłali sprawę kradzieży forda focusa. Karoserię samochodu ujawniono podczas przeszukania prywatnej posesji w Siedlcach. Zarzut popełnienia kradzieży z włamaniem auta usłyszał 20-letni Rafał G. oraz 35-letni Paweł C., obydwaj z powiatu siedleckiego. 20-latek dobrowolnie poddał się karze, natomiast 35-latkowi grozić może kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z mińskiej dochodzeniówki oraz kryminalni wspólnie pracowali przy sprawie dotyczącej kradzieży forda focusa. Samochód skradziono w połowie lipca w Mińsku Mazowieckim przy ulicy Warszawskiej.

Kryminalni w wyniku pracy operacyjnej ustalili, że w kradzież samochodu mogło być zamieszanych dwóch mieszkańców powiatu siedleckiego. Podczas realizacji jednej ze spraw, funkcjonariusze z siedleckiej komendy, ujawnili i zabezpieczyli karoserię forda focusa, która pochodziła z auta skradzionego wcześniej w Mińsku Mazowieckim.

W sprawie zatrzymano kolejno dwóch podejrzanych: 20-letniego Rafała G. i 35-letniego Pawła C.

Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił policjantom na przedstawienie podejrzanym zarzutów współudziału w kradzieży samochodu poprzez włamanie. Za kradzież z włamaniem grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.
dn/ij
 


Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik (format flv - rozmiar 1.06 MB)

Powrót na górę strony