Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Złośliwie uszkodził 3 samochody

Data publikacji 13.07.2015

W ręce policjantów z wydziału wywiadowczo-patrolowego wpadł 26-letni Marcin P. Mężczyzna miał 2 promile alkoholu w organizmie. Zasnął w autobusie, został obudzony w zajezdni na końcowym przystanku przez pracowników ochrony. Nie spodobało mu się, że musi wysiąść, w złości, kiedy opuszczał zajezdnię, kluczami porysował karoserię trzech samochodów należących do kierowców autobusowych. Teraz odpowie za zniszczenie mienia.

O 5.00 rano policjanci otrzymali informację od pracowników ochrony zajezdni autobusowej, że pewien mężczyzna porysował trzy samochody.

Patrolowcy bardzo szybko pojawili się na miejscu. Zgłaszający wskazali funkcjonariuszom człowieka, który pijany podpierał się o pobliski budynek. Jak wynikało ze zgloszenia mężczyzna ten miał uszkodzić auta należały do kierowców autobusów, którzy aktualnie pracowali. Pracownicy ochrony poinformowali mundurowych, że mężczyzna zasnął w jednym z autobusów, dojechał aż do zajezdni i tutaj musieli go obudzić i poprosili o opuszczenie pojazdu i terenu zajezdni. Ta propozycja jednak wyraźnie nie spodobała się pasażerowi i w złości, przy pomocy kluczy porysował auta.

Policjanci zatrzymali 26-letniego Marcina P. Właściciele peugeota, skody i forda złożyli zawiadomienia o popełnieniu przestępstw. Łączna wartość strat wyniosła prawie 5 tysięcy złotych.

Zatrzymany odpowie za uszkodzenie mienia. 

jw/aw

Powrót na górę strony