Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wpadł na kradzieży sklepowej

Data publikacji 30.06.2015

Policjanci z Woli w jednym z centrów handlowych zatrzymali 41-latka, który przyszedł na zakupy, za które nie miał zamiaru zapłacić. Mężczyzna wpadł na gorącym uczynku, kiedy, próbował wynieść skradziony towar. Grzegorz C. odpowie za kradzież. Czyn ten zagrożony jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

Wolscy policjanci udali się do jednego z centrów handlowych, gdzie miała miejsce kradzież sklepowa. Po przybyciu na miejsce ustalili szczegóły zdarzenia. Okazało się, że sprawcą kradzieży jest 41-letni Grzegorz C. Jak wynikał z relacji pracowników ochrony,mężczyzna wzbudził podejrzenie swoim zachowaniem, wobec czego pracownik ochrony podjął za nim obserwację. Zauważył, że mężczyzna chowa 14 sztuk koszulek.

Po pewnym czasie mężczyzna chciał opuścić sklep, udając, że nic mu nie odpowiada i wychodzi bez zakupów. Po przekroczeniu kas został ujęty przez ochronę i przekazany w ręce policji. Łączna wartość skradzionych rzeczy to ponad 550 złotych. Kradzież jest zagrożona karą do 5 lat pozbawienia wolności.

Powrót na górę strony