Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Rozpoznajesz tego mężczyznę?

Data publikacji 30.06.2015

Śródmiejscy policjanci prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży mienia o wartości 9 tysięcy złotych, do którego doszło na stadionie przy ulicy Łazienkowskiej. Wizerunek prawdopodobnego sprawcy tego przestępstwa zarejestrowały kamery. Każdy, kto rozpoznaje tego mężczyznę lub ma informacje dotyczące wspomnianego zdarzenia proszony jest o kontakt telefoniczny bądź osobisty z policjantami z wydziału dochodzeniowo-śledczego w siedzibie jednostki przy ulicy Wilczej 21.

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału dochodzeniowo-śledczego prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży plecaka, w którym znajdowały się dwa laptopy oraz telefon komórkowy. Do przestępstwa na szkodę obywatela Portugalii doszło podczas imprezy sportowej odbywającej się na stadionie przy ulicy Łazienkowskiej.

Kamery zarejestrowały wizerunek prawdopodobnego sprawcy tego przestępstwa.

Każdy, kto rozpoznaje tego mężczyznę lub ma informacje dotyczące wspomnianego zdarzenia proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ulicy Wilczej 21.

Informacje można przekazać także telefonując pod numer 22/ 60 386 81 albo w formie elektronicznej pisząc na adres: krp1warszawa@policja.waw.pl

ea/rsz
 

Powrót na górę strony