Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kryminalni zatrzymali handlarzy narkotyków w Sulejówku

Data publikacji 30.05.2015

W wyniku pracy operacyjnej funkcjonariuszy z wydziału kryminalnego w Sulejówku zatrzymano dwóch mężczyzn w wieku 19 i 22 lat. Zabezpieczyli u nich ponad 18 gramów marihuany. Zebrany przez policjantów ,,dochodzeniówki” materiał dowodowy, wstępnie wskazuje, że podejrzani poza posiadaniem, rozprowadzali również narkotyki w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. Wobec podejrzanych prokurator zastosował policyjny dozór i zakaz opuszczania kraju.

Policjanci z wydziału kryminalnego postanowili dokładnie zweryfikować i sprawdzić informacje dotyczące handlu narkotykami na terenie Sulejówka. Wśród wytypowanych osób, które mogły mieć związek z narkobiznesem, było dwóch mężczyzn w wieku 19 i 22 lat.
Podczas policyjnej realizacji w jednym z mieszkań w Sulejówku kryminalni zabezpieczyli ponad 18 gramów marihuany. Poza tym zabezpieczono również dwie wagi i rozdrabniacz. Funkcjonariusze ustali, że podejrzani mogli sprzedawać narkotyki innym osobom. Sprawą zajęli się funkcjonariusze z mińskiej dochodzeniówki.
Zebrany przez nich materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie podejrzanym zarzutów posiadania środków odurzających i udzielania ich innym osobom, w tym w przypadku 19 –latka rozprowadzania ich osobie małoletniej.
Wobec podejrzanych prokurator zastosował policyjny dozór i zakaz opuszczania kraju. Grożą im kary do 10 lat pozbawienia wolności.

DN/ESZS

Powrót na górę strony