Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wykład dla rodziców o cyberprzemocy, dopalaczach i narkotykach

Data publikacji 30.05.2015

Cyberprzemoc, narkotyki i dopalacze to tematy jakie z rodzicami uczniów ze szkoły podstawowej w Stanisławowie poruszyła starszy sierżant Jolanta Pronobis z zespołu do spraw nieletnich i patologii. Funkcjonariuszka omówiła poszczególne zagrożenia, apelując przy tym do rodziców, aby wiele czasu poświęcali swoim dzieciom i starali się dostrzegać problemy młodzieży. Rodzice z zainteresowaniem wysłuchali policyjnego wykładu.

Policjanci z zespołu do spraw nieletnich realizują ostatnio wiele spotkań z rodzicami. Zbliżają się wakacje i chcą w ten sposób uczulić rodziców na różne sytuacje, w których ich dzieci mogłyby być narażone na niebezpieczeństwo.

Tematem ostatniej prelekcji z rodzicami w szkole podstawowej w Stanisławowie była cyberprzemoc oraz dopalacze i narkotyki. Policjantka przedstawiła zebranym rodzaje zagrożeń, na jakie narażone są dzieci w internecie. Wiele jednak czasu poświęciła na omówienie problemu narkomanii.

Starszy sierżant Jolanta Pronobis zaapelowała do rodziców, aby jak najwięcej starali się rozmawiać ze swoimi dziećmi, aby nie przeoczyli problemu czy też trudnej sytuacji, w której znajdzie się nagle dziecko.

DN/ESZS

Powrót na górę strony